gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Познатата глумица Кејти Холмс неодамна откри дека не би сакала во иднина сите да ја паметат по разводот од актерот Том Круз, а сега, како што тврди, е конечно слободна.

Познатата холивудска двојка Кејти Холмс и Том Круз се разделија пред две години по пет годишен брак, а оттогаш глумицата ја поврзуваат со нејзиниот колега Џејмс Фокс.
Некому разводот му е тежок, но не и на Кејти која вели дека многу подобро се чувствува откако е сама.

- Во бракот постојано стравував. Сега сум конечно слободна и повеќе од ништо не се плашам, изјави Кејти.
Том Круз и Кејти се венчаа во 2006 година и ја имаат заедничката ќерка Сури, која живее со мајка и.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode