gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Американските таблоиди последниве денови се преплавени со гласини за односот меѓу актерот Бен Афлек и пејачката Џенифер Лопез.

Причина за тоа е нивната „средба“ на овогодишното доделување на наградите Оскар.
Имено, откако „Citizenfour“ беше прогласен за најдобар документарен филм, за време на пазуа на реклами, Бен Афлек отиде до местото каде што седеше Џенифер Лопез и нешто и шепна. По слушнатите зборови Џеј Ло едноставо нежно го удри по раката.

Откако веста за овој настан се причу во јавноста, неколку медиуми се обидоа да дознат што разговарале поранешните свршеници. Таблодот „Гавкер“ наведе неколку можни реченици, меѓу кои и: „Џенифер дали слушна дека сега сум Бетмен?“.

Несомнено сите убаво се забавуваат со оваа случка, освен, најверојатно, сопругата на Афлек, Џенифер Карнер.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode