gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

По промоцијата на „Најмила”, која веќе неколку недели е во медиумскиот етер и е вистински хит,  стигнува и видео записот за најновата песна на ДНК.

Главните улоги во спотот се на Андреј, Панчо и Катарина Ивановска.

Интересно, во него се појавува не една, туку две Катарини!

Спотот се снимаше во Брик Бар, апартман во Скопје и Водно, а на него се потпиша Томато Продукција. 

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode