gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Британскиот рок бенд COLDPLAY ја продолжува својата мега успешна турнеја и во 2017 година!

coldplay1-1


Најблиску до нас ќе можеме да ги видиме на 11 јуни 2017 година на Ернст Хапел Стадионот во Виена.

За сите фанови на COLDPLAY од Македонија се овозможени влезници и организиран превоз за овој концерт и истите ќе можете да ги најдете во продажната мрежа на Тикет Плус.

Share this post

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode