gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Филмски вести

Анџелина Џоли во шопинг со ќерките

Напишано од: Надица

Објавено на: 25 Ноември 2014

Анџелина Џоли по големиот ...

Повеќе...

„Синедејс 2014“: „Тир“ најдобар во официјалната, „Исцелување“ – во селекцијата „Синебалкан“

Напишано од: Надица

Објавено на: 24 Ноември 2014

Италијанско-хрватската копродукција...

Повеќе...

Како влијаеше популарноста на Џенифер Лоренс

Напишано од: Надица

Објавено на: 19 Ноември 2014

Познатата актерка и оскаровка...

Повеќе...

Џорџ и Амал Клуни сакаат да посвојат дете?!

Напишано од: Надица

Објавено на: 18 Ноември 2014

Американскиот актер Џорџ Клуни...

Повеќе...

Прв филмски фестивал за деца

Напишано од: Надица

Објавено на: 12 Ноември 2014

Под мотото „Ајде да гледаме филмови“...

Повеќе...

Оливер Стоун ќе снима филм за Путин

Напишано од: Надица

Објавено на: 07 Ноември 2014

Американскиот режисер Оливер Стоун...

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode