gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Занимливости

ЛЛ Кетеринг ќе донира храна во Пунктот за бездомници на Црвен крст на град Скопје

Напишано од: Eлена

Објавено на: 24 Април 2019

ll i crven krastБездомниците се дел од нашата реалност и потребна им е помош

Повеќе...

Силк Роуд Банка ја предаде втората донација на Клиниката за детски болести

Напишано од: Eлена

Објавено на: 08 Март 2019

silk06Силк Роуд Банка АД Скопје ја предаде втората донација...

Повеќе...

Шопинг изненадување со American Express на Силк Роуд Банка

Напишано од: Eлена

Објавено на: 08 Февруари 2019

silk10По повод месецот на љубовта февруари и месецот на жената март

Повеќе...

Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Напишано од: Eлена

Објавено на: 18 Декември 2018

fortuna logoРадио Фортуна Ви посакува Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Повеќе...

ВТОР НОВОГОДИШЕН БАЗАР

Напишано од: Eлена

Објавено на: 07 Декември 2018

novogodisen BazarCREATIVE MACEDONIA Ве поканува на ВТОР НОВОГОДИШЕН БАЗАР

Повеќе...

ШТЕДИЛНИЦА ФУЛМ, добитник на годинешната награда за најголем пораст од WOCCU во светот

Напишано од: Eлена

Објавено на: 18 Октомври 2018

FULMја одбележа 70 годишнината на Интернационалниот ден на кредитните унии

Повеќе...

Слушај радио во Живо

bg_radio

and.play_google

and.qrcode

Facebook Like box